Dodaj swoją opinię @ Facebook
Dodaj swoją opinię @ Google

Powierzchnie reklamowe Opole

powierzchnie reklamowe Opole

Opole, ul. Luboszycka - 18m2

Powierzchnia reklamowa o wymiarach 6m x 3m zlokalizowana jest przy ul. Luboszyckiej. Trasa wjazdowa do Opola z obwodnicy od strony Kępy i Luboszyc. Możliwość ekspozycji dwustronnej.

powierzchnie reklamowe Opole

Opole, ul. Budowlanych - 18m2

Tablica o powierzchni 18m2 (6m x 3m) znajduje się 400m od głównego ronda w Opolu, 300m od cementowni ODRA, 10m od sygnalizacji świetlnej. Powierzchnia posiada oświetlenie zewnętrzne.

powierzchnie reklamowe Opole

Opole, ul. Oleska 195 - 18m2

Tablica o powierzchni reklamowej 18 m2 ( 592 x 292 ) znajduje się na skrzyżowaniu z obwodnicą północną.
W prawo - Turawa Park , w lewo - Centrum Handlowe Karolinka.

powierzchnie reklamowe Opole

Opole, ul. Oleska 195 - 18m2

Tablica o powierzchni reklamowej 18 m2 ( 6m x 3m ) znajduje się na skrzyżowaniu z obwodnicą. Prosto - Turawa Park, w prawo - wjazd do Opola, w lewo - kierunek Turawa. Powierzchnia zlokalizowana przy trasie Wrocław - Katowice.

powierzchnie reklamowe Opole

Opole, ul. Wrocławska 98 - 12m2

Podświetlane miejsce reklamowe o powierzchni 12 m2 zlokalizowane jest przy ulicy Wrocławskiej o bardzo wysokim natężeniu ruchu samochodowego. Kierunek jazdy - autostrada Opole-Wrocław, McDonald’s (150m). Powierzchnia widoczna jest z drogi w kierunku Centrum Handlowe KAROLINKA.

powierzchnie reklamowe Opole

Opole, ul. Wrocławska 194 - 18m2

Powierzchnia o wymiarach 6m x 3m (18m2) znajduje się przy ulicy Wrocławskiej na trasie Wrocław-Opole - 500m od Skansenu w Bierkowicach i 1000m od Centrum Handlowe KAROLINKA. Powierzchnia widoczna jest z drogi w kierunku centrum miasta.

powierzchnie reklamowe Opole

Opole, ul. Strzelecka 19 - 18m2

Powierzchnia reklamowa o wymiarach 6m x 3m zlokalizowana jest przy rondzie obwodnicy północnej. Trasa wylotowa w kierunku Strzelec Opolskich i Katowic. Powierzchnia widoczna jest z drogi w kierunku centrum miasta.

powierzchnie reklamowe Opole

Obwodnica Opola przy ul. Oleskiej - 18m2

Powierzchnia reklamowa o wymiarach 6m x 3m zlokalizowana jest przy obwodnicy północnej. Trasa wylotowa z jednej strony w kierunku Strzelec Opolskich i Katowic oraz z drugiej strony w kierunku Wrocławia. Możliwość ekspozycji dwustronnejPełna oferta Grupy MediaMobil