O firmie

Grupę MediaMobil tworzy zgrany zespół doświadczonych, ambitnych i kreatywnych specjalistów w zakresie reklamy zewnętrznej (outdoor), wizualnej i wszelkiego rodzaju mobilnych form jej wyrażania. Świadczymy wysokiej jakości kompleksową obsługę, od przygotowania projektu graficznego, przez wybór odpowiednich materiałów, aż do umieszczenia reklamy na wybranym nośniku w Opolu. Wiedza, doświadczenie i wykwalifikowany personel pozwalają nam na połączenie marketingu z reklamą, a w efekcie uzyskać satysfakcję i zaufanie Klienta.

Krótko mówiąc: reklama Opole = MediaMobil

W naszej ofercie znajdują się m.in.: przyczepa reklamowa Opole, telebimy i tablice LED Opole, ekrany w autobusach Opole, oklejanie autobusów Opole, plakatowanie autobusów Opole, powierzchnie reklamowe Opole, mailing do firm, kolportaż ulotek na terenie Opola i województwa opolskiego oraz organizacja kampanii promocyjnych Opole i wszystko czego jeszcze nie wymyśliliśmy, a zawiera się pod pojęciem reklama Opole.

Z naszych usług korzysta już wielu zadowolonych Klientów, którzy, ze względu na stałą współpracę, mogą liczyć na niższe ceny oraz korzystne rabaty.

Misja naszej firmy:

Cele naszej firmy:

MediaMobil - przyjaciel od reklamy w Opolu :)

Zapraszamy do współpracy!
Grupa MediaMobilPełna oferta Grupy MediaMobil